Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Hisarcıklıoğlu, 2. Expo Turkey by Qatar fuarında- TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Katar’ın başkenti Doha’da başlayan 2. Expo Turkey by Qatar fuarının açılışına katıldı. 
 “Türkiye-Katar ortaklığını bütün dünyaya kabul ettirelim"- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Katar iş dünyasına, iki ülkenin güçlü yanlarını birleştirme çağrısında bulunarak, "Sizde sermaye, bizde girişimci ruh var. Somut projelerle bunları bir araya getirelim. Türkiye-Katar ortaklığını da bütün dünyaya kabul ettirelim" dedi. 
 Hisarcıklıoğlu, Elazığ ve Bingöl’de ziyaretlerde bulundu- TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken ile birlikte Elazığ ve Bingöl’de ziyaretler gerçekleştirdi. 
 Kırklareli TB Başkanı Altıntel’den Hisarcıklıoğlu’na ziyaret- Kırklareli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Altıntel, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. 
 Hisarcıklıoğlu, Reyhanlı TSO heyeti ile görüştü- TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmeddin Zaroğlu, Başkan Vekili Mahmut İri ve Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Sait Şanverdi’yi makamında kabul etti. 
 Dörtyol TSO’dan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret- Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Talay ve Payas Organize Sanayi Başkanı Yunus Kendir, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. 
 Singapur Büyükelçisi Selverajah’a ziyaret- TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Singapur’un Ankara Büyükelçisi A Selverajah’ı ziyaret etti. Görüşmede Türkiye-Singapur ekonomik ve ticari ilişkileri değerlendirilirken, iki ülke arasındaki işbirliği alanları konuşuldu. Türkiye ile Singapur arasında imzalanan Serbest Ticaret Anlaşması’nın her iki ülkeye sağladığı imkânlar konusunda iş dünyasının bilgilendirilme ihtiyacı ele alındı. 
 Rusya Federasyonu Büyükelçisi Yerhov Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti- TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Rusya Federasyonu’nun Ankara Büyükelçisi Aleksey Yerhov ile makamında görüştü. Türkiye ile Rusya Federasyonu arasındaki ticari ve ekonomik işbirliği hakkında görüş alışverişinde bulunulan görüşmede, Hisarcıklıoğlu, TOBB’un faaliyetleri hakkında Yerhov’a detaylı bilgi verdi. 
 Van TB’den Hisarcıklıoğlu’na ziyaret- TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Van Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Enver Memduhoğlu ile beraberindeki Van Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Erden Onay ve Genel Sekreter Tarkan Güven’i makamında kabul etti. 
 Karadeniz Ereğli TSO’dan TOBB’a ziyaret- TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Yaşar Tetiker’in vefatı sonrasında Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Sertan Yalçın ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. 
emya