Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Hisarcıklıoğlu, Cakarta’da Türk iş dünyasının görüşlerini aktardı- TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Endonezya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Cakarta’da düzenlenen toplantıya katıldı. 
 Hisarcıklıoğlu İslam Odası Yönetim Kurulu toplantısına katıldı- TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Endonezya’da gerçekleştirilen İslam Odası Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. 
 “Çorum bir tarih, kültür ve turizm şehridir”- Çorum İli Odalar ve Borsalar Müşterek İstişare Toplantısı ve Ödül Töreni’ne katılan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Çorum’a hayırlı işler için geldiklerini, ilk olarak TOBB olarak Çorum OSB’de yaptıkları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni şimdi de Çorum TSO yeni hizmet binası ve Halkbank Bölge Müdürülüğü'nü açtıklarını söyledi. 
 Hisarcıklıoğlu’ndan Vali Kılıç’a ziyaret- TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Çorum Valisi Necmeddin Kılıç’ı makamında ziyaret etti. 
 Hisarcıklıoğlu, Çorum Ticaret Borsası’nda- TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Çorum programı kapsamında Çorum Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. 
 Çorum TOBB-OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi açıldı- TOBB tarafından yaptırılan Çorum TOBB-OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin resmi açılış töreni TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi. 
 Türkiye ve AB birlikte kazanabilir- Avrupa Birliği Üyesi Ülkelerin Türkiye Büyükelçileri ile çalışma yemeği, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) ve AB Türkiye Delegasyonu işbirliğinde TOBB İkiz Kuleler’de gerçekleştirildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğindeki yemekte Türkiye-AB ilişkileri ele alındı. 
 KKTC Başbakanı’nın katılımıyla; TOBB ve KTTO heyetleri görüştü- TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Başkanı Turgay Deniz ve KTTO Heyeti ile bir araya geldi. 
 KKTC Başbakanı Erhürman ile ikili görüşme- TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Tufan Erhürman ile ikili görüşme gerçekleştirdi. 
 Hisarcıklıoğlu Silifke’de girişimciliği anlattı- TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, KKTC Başbakanı Tufan Erhürman’ın da katıldığı çalıştayda girişimciliğin önemini anlattı. Liderlik Akademisi ve Strateji Çalıştayı’nda konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, eski köye yeni adet getirmek gerektiğinin altını çizerken, zengin olmak için tek yolun girişimcilik olduğunu vurguladı. Hisarcıklıoğlu, Silifke’nin değerlerini ve potansiyelini ekonomiye ve kazanca dönüştürmesi gerektiğini de dile getirdi. 
emya