Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Coğrafi İşaretler Farkındalık Eğitimi Malkara’da Yapıldı.- Malkara Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde gerçekleştirilen Coğrafi İşaretler Farkındalık Eğitiminde üyeler ile Malkara Eski Kaşar Peyniri üreticileri buluştu. 
 Petrol ve Petrol Ürünleri Meclisi toplandı- TOBB Türkiye Petrol ve Petrol Ürünleri Sanayi Meclisi, Meclis Başkanı Ahmet Erdem başkanlığında TOBB Genel Sekreter Yardımcısı Cengiz Delibaş’ın ve Gelir İdaresi Grup Başkanı Abdullah Kiraz’ın katılımıyla sektörün güncel konularını ele almak üzere TOBB’da bir araya geldi. 
 TOBB ETÜ’DE 15 Temmuz şehidi için anlamlı tören- TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) öğrencileri, 15 Temmuz 2016 hain darbe girişimi sırasında şehit düşen arkadaşları için anlamlı bir tören düzenledi. TOBB ETÜ öğrencileri, 15 Temmuz sırasında, okuduğu üniversiteye birkaç yüz metre uzaklıkta şehit edilen Hukuk Fakültesi Öğrencisi Ömer Can AÇIKGÖZ’ün anısına çınar ağacı fidanı diktiler. Ayrıca TOBB ETÜ’de Anadolu Ajansı (AA) işbirliği ile ’15 Temmuz Fotoğraf Sergisi” de açıldı. 
 Sigorta eksperleri sandık başına gitti- TOBB Sigorta Eksperleri İcra Komitesi seçimleri İstanbul’da yapıldı. Sigorta Eksperleri dört yıl süre ile görev yapacak İcra Komitesinin yeni üyelerini seçti. 
 Toprak Sanayi Ürünleri Meclisi’nden TSE Başkanı Şahin’e ziyaret- TOBB Türkiye Toprak Sanayi Ürünleri Meclisi Başkanı Kadir Başoğlu, meclis üyeleri ile birlikte, Türk Standardları Enstitüsü (TSE) Başkanı Adem Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 
 UMAT İPSALA Genel Kurulu yapıldı- UMAT İPSALA Genel Kurulu, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Kopuz, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tamer Kıran, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve UMAT İPSALA Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Kaya Üzen’in katılımı ile gerçekleştirildi. 
 LPG Meclisi Ankara’da toplandı- TOBB Türkiye Sıvılaştırılmış Petrol Gazı (LPG) Meclisi, Meclis Başkanı Gökhan Tezel başkanlığında EPDK Sıvılaştırılmış Petrol Gazları Piyasası Dairesi Başkanı Muhammed Demir’in katılımıyla TOBB’da bir araya geldi. 
 Faik Yavuz, Sudan Ticaret Bakanı Ali ile görüştü- Sudan Cumhuriyeti Ticaret Bakanı Hatim El Sir Ali ve beraberindeki heyet, TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz’u ziyaret etti. 
 Toprak Sanayi Ürünleri Meclisi, mesleki eğitim ile ilgili yapılabilecekleri görüştü- TOBB Toprak Sanayi Ürünleri Meclisi, Meclis Başkanı Kadir Başoğlu ve TOBB Genel Sekreter Yardımcısı Cengiz Delibaş başkanlığında; özel sektör, ilgili sivil toplum kuruluşları ve derneklerin temsilcilerinin katılımlarıyla TOBB’da toplandı. 
 ICC Dünya Konseyi toplantısı Paris’te Gerçekleşti- TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Dünya Odalar Federasyonu Genel Konsey Üyesi Ayhan Zeytinoğlu, 21 Haziran 2018 tarihinde Paris’te gerçekleştirilen ICC Dünya Konseyi toplantısına katıldı. 
emya