Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 M. Cihat Lokmanoğlu KKTC 60. Yıl Kuruluş Gala Yemeği’ne katıldı- TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu Başkanı M. Cihat Lokmanoğlu, Kıbrıs Türk Ticaret Odası 60. Yıl Kuruluş Gala Yemeğine katıldı. 
 Çanakkale TSO’dan Mustafa Saraçöz’e ziyaret- Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz’ü makamında ziyaret etti. 
 Ticari İşlemlerde Taşınır Rehini Tanıtım Toplantısı Samsun’da yapıldı- Ticaret Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işbirliğinde ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Finansmana Erişimde Teminat Olarak Taşınır Rehini Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi. 
 Mardin’de Güneydoğu Anadolu Oda/Borsaları Akreditasyon Kıyaslama Çalıştayı Gerçekleşti.- Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, Kızıltepe TB, Kızıltepe TSO, Nusaybin TB ve Nusaybin TSO ev sahipliğinde, 5-6 Kasım 2018 tarihlerinde, Güneydoğu Anadolu Bölgesi Oda/Borsaları Akreditasyon Kıyaslama Çalıştayı düzenlendi. 
 Ömer Zeydan: “Latin Amerika ile ilişkilerin geliştirilmesine büyük önem veriyoruz”- TOBB ile Pasifik İttifakı (Pacific Alliance) Ülkelerinin Ankara Büyükelçilikleri işbirliğinde, Pasifik İttifakı’nda İş Fırsatları: Türkiye, Peru, Şili, Kolombiya, Meksika Toplantısı, TOBB’da gerçekleştirildi. 
 Hakan Ülken, Uluslararası Gagauzya Yatırım Forumu’na katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken, Gagauzya Özerk Bölgesi başkenti Komrat’ta 4. kez düzenlenen Uluslararası Gagauzya Yatırım Forumu’na katıldı. 
 Ömer Zeydan: “Adalet sistemi olmadan zenginlik, istihdam, iş ve aş olmaz”- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Zeydan, Yargı Reformu Startejisi ve Stratejik Plan – Özel Sektör Dış Paydaş Toplantısına katıldı. 
 Mesleki Yeterlilik Kurumu Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi- Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) 13 üncü Olağan Genel Kurulu: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un katılımıyla MYK hizmet binasında gerçekleştirildi. Genel Kurul toplantısına bakanlıklar, kamu kurumları ve sosyal tarafların üst düzey yöneticileri ve temsilcilerinin yanı sıra Genel Kurul delegelerinin tamamı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Daire Başkanı Fatih Soysal, Müdür Murat Aydın ve Cahit Ceren ile TOBB MEYBEM Genel Müdürü Saygın Baban katılım sağladı. 
 5. Kümelenme Konferansı Ticaret Bakanlığı’nda Düzenlendi- Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın açılış konuşmasıyla başlayan konferansta UR-GE kapsamına alınan 2017-2018 yılı iyi uygulama örnekleri tanıtılarak, başarılı proje sahiplerine sertifikaları takdim edildi. 
 Selçuk Öztürk, Eğitim Meclisi toplantısına katıldı- TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Öztürk, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk’un konuk olduğu, Türkiye Eğitim Meclisi toplantısına katıldı. Öztürk, çocuklarını özel okullarda okutmak isteyen ailelere özel bir finansman paketi sunulması gerektiğini belirterek, "Eğitim şart diyorsak, daha iyi eğitim talep edene, hak edene uygun şartları memnuniyetle sağlamalıyız." dedi. 
emya