Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteninin 25. Sayısı Yayınlanmıştır- Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından, 2018 yılı 25 Sayılı Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni yayınlandı 
 Bazı Zararlı Kimyasalların İhracatı ve İthalatına Dair Yönetmelik Taslağı- Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan “Bazı Zararlı Kimyasalların İhracatı ve İthalatına Dair Yönetmelik Taslağı” görüşlere açılmıştır. 
 ÇALIŞMA HAYATINDA SOSYAL DİYALOĞUN GELİŞTİTİLMESİ PROJESİ KISA FİLM YARIŞMASI- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) Çalışma Genel Müdürlüğünce Uluslararası Çalışma Örgütü’nün (ILO) teknik desteği ile yürütülen “Çalışma Hayatında Sosyal Diyaloğun Geliştirilmesi Projesi” kapsamında “Sosyal Diyalog ve Sendikal Haklar Kısa Film Yarışması” düzenlenmektedir. 
 İNŞAAT İŞ EKİPMANI ÜRETİCİLERİ İSTİŞARE TOPLANTISININ SUNUMLARI- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü ve TOBB işbirliğinde inşaatlarda kullanılan geçici iş ekipmanı (sütunlu çalışma platformları, geçici kenar koruma sistemleri ve güvenlik ağları) ve cephe iskele üreticilerine yönelik olarak 7 Mart 2018 tarihinde ekte belirtilen program doğrultusunda Birliğimiz Sosyal Tesislerinde saat 13:30’da gerçekleştirilen “İnşaat İş Ekipmanı Üreticileri İstişare Toplantısı” sunumları için tıklayınız. 
 Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni Yayınlanmıştır- Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından yayınlanan, 2018 yılı 24 Sayılı Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni yayınlandı. 
 Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Bilgilendirme Toplantısı- Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Bilgilendirme Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ev sahipliğinde 21/02/2018 tarihinde gerçekleştirilecektir. 
 Tüm Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu’nun (TOBFED)- Taslak Ulusal Yeterlilik- TOBFED tarafından hazırlanan Boyasız Göçük Onarımcısı (seviye 4) taslak Ulusal Yeterlilik görüşe açılmıştır. 
 Çevre Etiketi Yönetmelik Taslak Kriterleri- Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 3 farklı ürün (seramik, kâğıt, tekstil) için hazırlanan “Çevre Etiketi Yönetmelik Taslak Kriterleri” görüşlere açılmıştır. 
 "gtbbazaar" Portalı- Gaziantep Ticaret Borsası tarafından, ilin tarım ve gıda ürünlerinin ticaretinin geliştirtilmesi ve tanıtılması amacıyla "gtbbazaar" uygulaması hizmete sunulmuştur. 
 1512-BiGG 2018 Yılı 1. Çağrısı Açıldı- Yenilikçi iş fikirlerini destekleyen 1512- Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (Bireysel Genç Girişim-BiGG) 2018 yılı 1. çağrısı açıldı. 
emya